Usługi

Dodatkowe

DPF / FAP / GPF / OPF / SCR / EGR / ADBLUE / NOx / KAT / LAMBDA OFF – oferujemy skuteczne, sprawdzone i bezpieczne rozwiązania umożliwiające pozbycie się dowolnego z systemów „wsparcia ekologii” w sposób bezśladowy oraz zapewniający dalsze prawidłowe i w pełni diagnozowalne działanie pozostałych podzespołów.

START/STOP OFF – usługa modyfikacji sterownika silnika w celu stałej dezaktywacji systemu start/stop w autach marki: VW, Audi, Seat, Skoda.

VMAX OFF – programowe usunięcie fabrycznego limitera prędkości maksymalnej.

DTC OFF – wyłączenie/usunięcie kodów błędów silnika – check engine.

DAWKA STARTOWA/ROZRUCHOWA – programowa korekta dawki rozruchowej (starsze silniki diesla) w celu wyeliminowania problemu z uruchomieniem ciepłego/rozgrzanego silnika.

FLAPS / SWIRL FLAPS / VSA / TVA OFF  – programowe wyłączenie klap wirowych, klapy przepustnicy, klapy gaszącej 

POP & BANGS / POPCORN / REV LIMTER – modyfikacja map zapłonu w celu aktywacji „strzałów z wydechu” po odpuszczeniu gazu lub w momencie osiągnięcia ustalonych/zaprogramowanych obrotów silnika.

2500

Zadowolonych Klientów

10 lat

Doświadczenia

2 lata

Gwarancji

Dlaczego my?

Ponieważ kochamy motoryzację, a modyfikacje aut to nasza pasja. Postawiliśmy na najnowsze technologie i współpracę z najlepszymi w Europie!

Diagnostyka

Dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem diagnostycznym do wszystkich marek samochodów, aby wykonanie chiptuningu było poprzedzone kompleksowym badaniem stanu technicznego i kondycji Waszego silnika.

Hamownia

Posiadamy najnowszą, niezwykle precyzyjną hamownię DynoPro 4x4.

Programowanie

Do odczytywania i programowania sterowników używamy najnowszych programatorów między innymi firmy MAGICMOTORSPORT – FLEX, które zawierają najbezpieczniejsze i wielokrotnie testowane protokoły dostępu.

Wyniki jakie osiągamy

2 LATA GWARANCJI

Zadzwoń i umów się na wizytę

Zajmujemy się tuningiem, chiptuningiem, pomiarami i diagnostyką aut osobowych i dostawczych wszystkich marek.

Co mówią nasi Klienci?