Hamownia

4x4 DynoPro

DynoPro to hamownia drogowa służąca do pomiaru mocy, momentu obrotowego, przyśpieszenia, przeciążenia oraz innych parametrów pojazdów silnikowych. Pomiaru można dokonywać w pojazdach z każdym rodzajem napędu FWD(napęd na koła przednie), RWD(napęd na koła tylne), AWD(napęd na wszystkie koła 4×4) i z każdym typem skrzyni biegów – manual, automat, tiptronic, multitronic, dsg, cvt. Hamownia jest przeznaczona do niezwykle precyzyjnych pomiarów w warunkach rzeczywistych jak i profesjonalnego motosportu.

Kolejną zaletą hamowni DynoPro jest jej niezwykle korzystny stosunek ceny do jakości, możliwości i precyzji, co pozwoliło nam obniżyć koszty modyfikacji Waszych aut do bardzo atrakcyjnych cen.

2500

Zadowolonych Klientów

10 lat

Doświadczenia

2 lata

Gwarancji

Hamownia DynoPro

Urządzenie charakteryzuje się kompaktową zwartą obudową wykonaną z aluminium i tworzyw sztucznych.

Montaż urządzenia zajmuje około 2 minuty po czym sprzęt jest gotowy do pomiaru.

Do pomiaru wymagane jest podanie wagi pojazdu i rozmiar opony (w formacie np. 205 55 16 lub obwód w mm).

Urządzenie posiada wbudowaną stacje pogodową do pomiaru temperatury i ciśnienia atmosferycznego. Poza tym urządzenie potrafi odczytać temperaturę otoczenia ze złącza OBD2.

Łączność z Sondą DYNO i Sondą OBD2 odbywa się w standardzie Bluetooth. Sonda Dyno posiada wbudowaną baterię pozwalającą na około 10 godzin pracy. Sonda OBD2 zasilana jest ze złącza OBD2.

Urządzenie poza standardowym pomiarem mocy umożliwia logowanie dodatkowych parametrów silnika przez złącze OBD2 np. takich jak ciśnienie doładowania , ciśnienie na listwie wtryskowej, temperaturę spalin, itd i umieszczanie ich na wykresie w odniesieniu do wykresu mocy bądź momentu obrotowego.

Oprogramowanie poza pomiarem mocy umożliwia diagnostykę sterownika silnika w standardzie EOBD (identyfikacje sterownika silnika oraz protokołu diagnostycznego, odczyt i kasowanie błędów DTC, pomiar wartości rzeczywistych).

Wyniki pomiarów są prezentowane w 3 wariantach. Rzeczywistym, DIN70020, SAE J1349 i EWG. Błąd powtarzalności pomiarów przy zachowaniu tej samej procedury i warunków poniżej 1%.

Dlaczego my?

Ponieważ kochamy motoryzację, a modyfikacje aut to nasza pasja. Postawiliśmy na najnowsze technologie i współpracę z najlepszymi w Europie!

Diagnostyka

Dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem diagnostycznym do wszystkich marek samochodów, aby wykonanie chiptuningu było poprzedzone kompleksowym badaniem stanu technicznego i kondycji Waszego silnika.

Hamownia

Posiadamy najnowszą, niezwykle precyzyjną hamownię DynoPro 4x4.

Programowanie

Do odczytywania i programowania sterowników używamy najnowszych programatorów między innymi firmy MAGICMOTORSPORT – FLEX, które zawierają najbezpieczniejsze i wielokrotnie testowane protokoły dostępu.

Wyniki jakie osiągamy

2 LATA GWARANCJI

Zadzwoń i umów się na wizytę

Zajmujemy się tuningiem, chiptuningiem, pomiarami i diagnostyką aut osobowych i dostawczych wszystkich marek.

Co mówią nasi Klienci?