RaceChip

Chiptuning dla aut z gwarancją

RaceChip to najwyższej jakości zewnętrzne moduły podnoszące moc i moment obrotowy silnika, bez naruszenia warunków gwarancji producenta samochodu.

Więcej mocy, wyższy moment obrotowy, doskonała dynamika w średnim zakresie obrotów, lepsze przyspieszenie i szybsze reakcje: pokochasz te cechy, które RaceChip rozbudzi w Twoim samochodzie. Zdobądź dostęp do ukrytego potencjału. RaceChip nie podkręca po prostu wszystkiego na maksa – robi coś znacznie skuteczniejszego: inteligentnie optymalizuje wszystkie parametry, zachowując fabryczne tolerancje.

2500

Zadowolonych Klientów

10 lat

Doświadczenia

2 lata

Gwarancji

Jak działa RaceChip?

Dlaczego modele tego samego producenta z silnikami o tej samej pojemności i ilości cylindrów mają różną moc? Ponieważ często jedyną różnicą pomiędzy nimi jest elektronika sterująca. Komponenty są te same – różnica sprowadza się do oprogramowania.

Tuning elektroniczny RaceChip działa na tej samej zasadzie. Oznacza to, że możemy wykorzystać większość rezerw mocy w Twoim silniku, dzięki czemu uzyskasz osiągi mocniejszych wersji za ułamek ceny, którą zwykle trzeba zapłacić. Nawet jeśli Twój samochód ma seryjnie mocny silnik, inżynierowie i tak przewidzieli rezerwy z myślą o różnych warunkach klimatycznych i zróżnicowanym paliwie na całym świecie. RaceChip podłącza się do tych rezerw, dając Ci nowe, ekscytujące wrażenia z jazdy w Twoim własnym samochodzie.

PAMIĘTAJ

RaceChip to poprawa osiągów bez naruszania gwarancji producenta samochodu!

Dostępny dla ponad 3000 modeli aut od 60 producentów.

Moc i oszczędnosć

Przy odpowiednim stylu jazdy z modułem RaceChip, możesz zaoszczędzić nawet do 15% paliwa. To oznacza, że inwestycja szybko się zwraca. Nasze produkty mają za zadanie zredukować spalanie.

 Ciesz się większą mocą przy dynamicznej jeździe, i oszczędzaj pieniądze podróżując na niższych biegach.

 

Obecnie producenci samochodów opracowują tylko kilka podstawowych silników i ustawiają moc przy pomocy modułu sterującego (ECU): ten sam osprzęt, ale inne oprogramowanie. Załoga RaceChip to prawdziwi eksperci w modyfikacji oprogramowania samochodowego. Sczytujemy dane z konkretnego ECU przy pomocy naszych urządzeń i indywidualnie je optymalizujemy. W ten sposób uzyskujemy znaczny przyrost mocy, nawet do 30%. Wykorzystujemy jedynie dostępne rezerwy mocy i mieścimy się w określonych tolerancjach. To ważne, aby Twój silnik działał sprawnie przez długi czas. Fabryczne systemy ochrony silnika pozostają nienaruszone. Proste. Przetestowane. Bezpieczne. RaceChip.

Dlaczego my?

Ponieważ kochamy motoryzację, a modyfikacje aut to nasza pasja. Postawiliśmy na najnowsze technologie i współpracę z najlepszymi w Europie!

Diagnostyka

Dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem diagnostycznym do wszystkich marek samochodów, aby wykonanie chiptuningu było poprzedzone kompleksowym badaniem stanu technicznego i kondycji Waszego silnika.

Hamownia

Posiadamy najnowszą, niezwykle precyzyjną hamownię DynoPro 4x4.

Programowanie

Do odczytywania i programowania sterowników używamy najnowszych programatorów między innymi firmy MAGICMOTORSPORT – FLEX, które zawierają najbezpieczniejsze i wielokrotnie testowane protokoły dostępu.

Wyniki jakie osiągamy

Co mówią nasi Klienci?

2 LATA GWARANCJI

Zadzwoń i umów się na wizytę

Zajmujemy się tuningiem, chiptuningiem, pomiarami i diagnostyką aut osobowych i dostawczych wszystkich marek.